
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2657588
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 00:40:35 | | SCORE | 858 |
|---|
| FPS | 14 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F0A - SUB: 10DE-145C - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 116 % TDP (88 W) |
|---|
|