
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2657679
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 01:32:10 | | SCORE | 2246 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2805 - SUB: 1462-5172 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.15 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2640 MHz - max: 2760 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (174 W) |
|---|
|