
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2658574
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 10:42:22 | | SCORE | 442 |
|---|
| FPS | 7 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.212 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12650H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A0 - SUB: 1462-135E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 532.03 |
|---|
| max core usage | 51 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 360 MHz - max: 1486 MHz |
|---|
| max power | 14 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A3 - SUB: 1462-1332 - REV: C |
|---|
|