
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2658610
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 10:58:56 | | SCORE | 1995 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD FX(tm)-8350 Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B81 - SUB: 1458-3753 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.53 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1898 MHz - max: 1962 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (216 W) |
|---|
|