
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2658676
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 11:32:27 | | SCORE | 383 |
|---|
| FPS | 6 |
|---|
| 3D Renderer | Quadro RTX 3000 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.277 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11700 @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Quadro RTX 3000 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F36 - SUB: 103C-88BF - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 552.34 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 616 MHz - max: 1290 MHz |
|---|
| max power | 67 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 750 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4C8A - SUB: 103C-88BF - REV: 4 |
|---|
|