
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2658705
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 11:42:48 | | SCORE | 1329 |
|---|
| FPS | 22 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8750H CPU @ 2.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1BA1 - SUB: 1462-1215 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1443 MHz - max: 1860 MHz |
|---|
| max power | 126 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E9B - SUB: 1462-1215 |
|---|
|