
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2658954
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 13:06:34 | | SCORE | 3481 |
|---|
| FPS | 57 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2705 - SUB: 1569-F317 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 61 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 2640 MHz - max: 2790 MHz |
|---|
| max power | 73 % TDP (202 W) |
|---|
|