
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2659655
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 16:32:08 | | SCORE | 560 |
|---|
| FPS | 9 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 19DA-1612 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 226 MHz - max: 1680 MHz |
|---|
| max power | 38 % TDP (122 W) |
|---|
|