
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660041
FurMark Knot (VK) Submitted by Phenos on May 20, 2026 @ 18:12:20 | | SCORE | 1513 |
|---|
| FPS | 25 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.260 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24DD - SUB: 17AA-3A4F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 546.30 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| core clock | min: 1186 MHz - max: 1560 MHz |
|---|
| max power | 109 W |
|---|
|