
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660129
FurMark (GL) Submitted by afterOC on May 20, 2026 @ 18:35:26 | | SCORE | 6100 |
|---|
| FPS | 101 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1043-5CB - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 77 MHz - max: 2429 MHz |
|---|
| max power | 220 W |
|---|
|