FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660131
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 18:35:36 |
| SCORE | 2316 |
|---|
| FPS | 38 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-7400 CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C82 - SUB: 10DE-1C82 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1291 MHz - max: 1430 MHz |
|---|