FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660133
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 18:35:49 |
| SCORE | 6806 |
|---|
| FPS | 113 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1EAE-6505 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 5 MHz - max: 1933 MHz |
|---|
| max power | 100 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1458-D000 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 46 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 400 MHz |
|---|