
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660138
FurMark (GL) Submitted by xxxstazy on May 20, 2026 @ 18:37:16 | | SCORE | 8798 |
|---|
| FPS | 146 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1458-2337 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 16 MHz - max: 2167 MHz |
|---|
| max power | 135 W |
|---|
|