
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660144
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 18:39:30 | | SCORE | 6937 |
|---|
| FPS | 115 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F02 - SUB: 1458-37C2 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1576 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (178 W) |
|---|
|