FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660149
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 18:43:22 |
| SCORE | 5863 |
|---|
| FPS | 97 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.10.30.02.250923 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS RX 6600 XT Strix OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1043-5D1 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 987 MHz - max: 2247 MHz |
|---|
| max power | 145 W |
|---|