FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660153
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 18:43:59 |
| SCORE | 1792 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9300H CPU @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C91 - SUB: 17AA-3A2D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1304 MHz - max: 1367 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E9B - SUB: 17AA-3A2D |
|---|