FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660155
FurMark (GL) Submitted by aero on May 20, 2026 @ 18:44:22 |
| SCORE | 7645 |
|---|
| FPS | 127 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA RTX 3080 Ti Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 10DE-1535 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (344 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1849-364E - REV: CB |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 56 W |
|---|