FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660165
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 18:46:53 |
| SCORE | 3252 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA P106-100/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD FX(tm)-8300 Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA P106-100 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C07 - SUB: 1043-85FC - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 1506 MHz - max: 1772 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (123 W) |
|---|
| GPU1 | ATI Radeon 3000 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-9616 - SUB: 1043-8388 |
|---|