FurMark(x64) 2.2.0.0 - score ID: 2660170
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 18:47:53 |
| SCORE | 1035 |
|---|
| FPS | 17 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce MX150/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.80 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-8250U CPU @ 1.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce MX150 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1D10 - SUB: 1025-1220 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.80 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 950 MHz - max: 1481 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 620 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-5917 - SUB: 1025-1220 - REV: 7 |
|---|