
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660171
FurMark (GL) Submitted by sdimma1234 on May 20, 2026 @ 18:47:58 | | SCORE | 9174 |
|---|
| FPS | 152 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1458-242B - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 148 MHz - max: 2207 MHz |
|---|
| max power | 188 W |
|---|
|