
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660174
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 18:48:38 | | SCORE | 11393 |
|---|
| FPS | 190 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1458-417E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2416 MHz - max: 2602 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (252 W) |
|---|
|