
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2660177
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 18:50:20 | | SCORE | 10487 |
|---|
| FPS | 155 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6950 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.2.260506 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6950 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73A5 - SUB: 148C-2420 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.2 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 44 MHz - max: 2414 MHz |
|---|
| max power | 391 W |
|---|
|