FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660179
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 18:50:52 |
| SCORE | 9228 |
|---|
| FPS | 153 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12500H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1043-1673 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6790 |
|---|
| max core usage | 39 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 38 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1458-41C1 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2452 MHz - max: 2872 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP |
|---|