FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660180
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 18:50:57 |
| SCORE | 5434 |
|---|
| FPS | 90 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 580.97 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1462-3602 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 580.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1544 MHz - max: 1785 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (288 W) |
|---|