
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660181
FurMark (VK) Submitted by daigoro on May 20, 2026 @ 18:51:10 | | SCORE | 26579 |
|---|
| FPS | 443 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5090 ASTRAL OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89E3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2362 MHz - max: 2632 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (601 W) |
|---|
|