
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660186
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 18:51:57 | | SCORE | 4376 |
|---|
| FPS | 72 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700 CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E89 - SUB: 1043-8744 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1590 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (169 W) |
|---|
|