
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2660235
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 19:08:29 | | SCORE | 6488 |
|---|
| FPS | 107 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1458-4181 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2662 MHz - max: 2872 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (300 W) |
|---|
|