
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2660277
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 19:19:43 | | SCORE | 1271 |
|---|
| FPS | 21 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B81 - SUB: 10DE-1B81 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.80 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1848 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP (210 W) |
|---|
|