FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2660285
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 20, 2026 @ 19:21:20 |
| SCORE | 74 |
|---|
| FPS | 1 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.203 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10505 CPU @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | GeForce GT 610 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-104A - SUB: 103C-8771 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 353.54 |
|---|
| max core usage | 24 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 270 MHz - max: 810 MHz |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Driver |
|---|
| PCI IDs | DEV: 12CE2-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|