FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 410365
FurMark (GL) Submitted by ggood003 on Oct 21, 2024 @ 20:23:13 |
| SCORE | 14107 |
|---|
| FPS | 234 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 565.90 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7900X3D 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1B4C-A062 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 565.90 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2520 MHz - max: 3016 MHz |
|---|
| max power | 88 % TDP (879 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1849-364E - REV: CA |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 62 W |
|---|