FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 507691
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Nov 22, 2024 @ 17:45:01 |
| SCORE | 7277 |
|---|
| FPS | 120 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 565.90 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2803 - SUB: 1462-5152 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 565.90 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2190 MHz - max: 2640 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP (161 W) |
|---|