FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 524901
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Nov 27, 2024 @ 22:00:06 |
| SCORE | 5565 |
|---|
| FPS | 92 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 566.14 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 8845HS w/ Radeon 780M Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2820 - SUB: 103C-8C75 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 566.14 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 1380 MHz - max: 1980 MHz |
|---|
| max power | 96 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1900 - SUB: 103C-8C75 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 21 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 51 W |
|---|