FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 579314
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Dec 14, 2024 @ 03:38:28 |
| SCORE | 7009 |
|---|
| FPS | 116 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 566.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 3080 Suprim X 10G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 1462-3897 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 566.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1770 MHz - max: 1906 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (370 W) |
|---|