FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 671558
FurMark (GL) Submitted by ForumKusu on Jan 9, 2025 @ 00:53:41 |
| SCORE | 7332 |
|---|
| FPS | 122 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2882 - SUB: 1458-410B - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 2506 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 54 W |
|---|