FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 862263
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Feb 27, 2025 @ 18:08:08 |
| SCORE | 1772 |
|---|
| FPS | 29 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7E25 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 102 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2705 - SUB: 1462-E13B - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 48 °C |
|---|
| core clock | min: 2550 MHz - max: 2670 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP |
|---|