FurMark(x64) 2.6.0.0 - score ID: 895488
FurMark Knot (GL) Submitted by tmihai20 on Mar 7, 2025 @ 19:17:41 |
| SCORE | 4578 |
|---|
| FPS | 76 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 572.70 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D25 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6559 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 40 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1458-4183 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1980 MHz - max: 2866 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP |
|---|