
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 938934
FurMark Knot (VK) Submitted by vupv1 on Mar 17, 2025 @ 13:51:03 | | SCORE | 4331 |
|---|
| FPS | 71 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700K |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Intel UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5542 |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1458-4178 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 2760 MHz - max: 2836 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP |
|---|
|