FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 950637
FurMark Knot (VK) Submitted by WMKT on Mar 20, 2025 @ 13:41:13 |
| SCORE | 2155 |
|---|
| FPS | 35 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.302 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 8086-2212 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 27 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 148C-2435 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 288 MHz - max: 2722 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| max power | 319 W |
|---|