FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 954518
FurMark Knot (VK) Submitted by Ken030 on Mar 21, 2025 @ 12:45:59 |
| SCORE | 2605 |
|---|
| FPS | 43 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1849-4680 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6559 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 84 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1458-4179 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2760 MHz - max: 2932 MHz |
|---|
| max power | 105 % TDP |
|---|