
|
FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 954712
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Mar 21, 2025 @ 13:57:00 | | SCORE | 16431 |
|---|
| FPS | 273 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 572.83 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1569-F324 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 572.83 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1958 MHz - max: 2678 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (250 W) |
|---|
|