FurMark(x64) 2.7.0.0 - score ID: 960204
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Mar 22, 2025 @ 18:31:22 |
| SCORE | 5492 |
|---|
| FPS | 91 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 980 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 560.94 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 133 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce GTX 980 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-17C8 - SUB: 1458-36B6 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1026 MHz - max: 1279 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP |
|---|