
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 426620
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Oct 27, 2024 @ 07:40:35 | | SCORE | 7881 |
|---|
| FPS | 131 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 Compatibility Profile Context 24.9.1.240926 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1DA2-475D - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 24.9.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 52 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1864 MHz - max: 2103 MHz |
|---|
| max power | 262 W |
|---|
|