
|
FurMark(x64) 2.0.12.0 - score ID: 5664
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Nov 21, 2023 @ 05:39:42 | | SCORE | 8968 |
|---|
| FPS | 149 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.262 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 23.11.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 2040 MHz - max: 2132 MHz |
|---|
| max power | 277 W |
|---|
|